آغاز فرایند اجرایی ثبت نام دومین جشنواره فضای مجازی،رسانه و نشریات مکتوب دانشجویی


کاربر مدیر شنبه 28 مهر 1397 ساعت 23:32:44 370 مشاهده

به گزارش کمیته روابط عمومی جشنواره، فرایند ثبت نام دومین جشنواره سراسری فضای مجازی، رسانه و نشریات دانشجویی با رویکرد مهارت آموزی از اول مهر 1397 آغاز شد.

به گزارش کمیته روابط عمومی جشنواره، فرایند ثبت نام دومین جشنواره سراسری فضای مجازی، رسانه و نشریات دانشجویی با رویکرد مهارت آموزی از اول مهر 1397 آغاز شد. این جشنواره در سطح مراکز آموزش علمی کاربردی سراسر کشور در 3 بخش: فضای مجازی و رسانه، نشریات دانشجویی و بخش ویژه  برگزار می شود. تمامی دانشجویان علمی کاربردی سراسر کشور و همچنین دانش آموختگانی که از تیر 1397 به بعد فارغ التحصیل شدند، می توانند در جشنواره ثبت نام نمایند.

بر اساس همین گزارش، این جشنواره در سطح دانشگاهها و موسسات آموزش عالی استان آذربایجان شرقی در دو بخش فضای مجازی، رسانه  و ویژه برگزار می شود. در بخش ویژه دانشجویان دانشگاه های استان می توانند آثار خود را در یکی از رویکردهای شهدای دانشجو و یا مهارت آموزی، کارآفرینی و اشتغال­زایی به دبیرخانه جشنواره ارسال نمایند.

ثبت نام در جشنواره فقط از طریق سایت ثبت نام جشنواره به آدرس www.uast-jfm.ir  امکان پذیر است و شرکت کنندگان با مراجعه و ثبت نام در این سایت ، می توانند آثار خود را بارگذاری نمایند.

مهلت ثبت نام جشنواره از اول مهر ماه لغایت آخر آذرماه 1397 بوده و آثار شرکت کننده با رویکرد مهارت آموزی، کارآفرینی و اشتغالزایی از امتیاز ویژه ای برخوردار خواهد شد. همچنین آیین اختتام جشنواره با حضور مسئولین کشوری و استانی در اواخر بهمن 1397 برگزار خواهد شد.


فایل های ضمیمه